Nábor

Přijďte si k nám vyzkoušet cvičení, teď je nejlepší příležitost.

Začátek školního roku je nevhodnější dobou, protože začíná víc nováčků naráz,  budete tak mít rovnou kamarády, se kterými se budete společně učit úplné základy.

Je to pro mě?

Obvykle doporučujeme začínat dětem od 7 let – to je obvykle věk, kdy je dítě již samostatnější a udrží trochu víc pozornost, a my se můžeme kromě základních pohybových aktivit a různých pomocných her věnovat také taekwondu.

Pro juniory a dospělé žádná věková či jiná hranice neplatí. Musíte jen chtít zkusit něco nového a trochu jiného než je „běžný“ sport. 

Jak začít? 

 1. Vyberte si jednu z našich tělocvičen podle času tréninků.
 2. Ozvěte se nám (emailem, telefonem, přes facebook). Domluvíme se, kdy přijdete poprvé, zodpovíme případné další otázky.
 3. Někdo s sebou raději vezme kamaráda nebo rodiče (rodiče mohou koukat nebo lépe rovnou cvičení zkusit!), ale není to samozřejmě potřeba. První tréninky jsou mnohem jednodušší, než si možná myslíte.
 4. Na první hodinu se dá sice i přijít a jen se koukat, ale není to ono, nejlepší je rovnou trénink zkusit. První lekce je pro vyzkoušení zdarma, tak toho využijte.
 5. Vemte si s sebou něco pohodlného na cvičení (stačí tričko a tepláky, cvičíme na boso).
 6. Po tréninku zjistíme, jak se vám cvičení líbilo a domluvíme se na dalším postupu :). 

Letní soustředění Toi GaeNábor nových členů nemá pevně vyhraněné datum – je možné se k nám připojit kdykoliv rok. Přihlásit se můžete e-mailem, telefonicky, nebo rovnou přijít na některý z tréninků, kde si můžete taekwondo zacvičit v rámci zkušební hodiny zdarma. Pokud se taekwondu rozhodnete věnovat naplno, potěšíme Vás velmi příznivými cenami 2100,- Kč pro dospělé, resp. 1500,- Kč pro děti za školní půlrok (září-leden, únor-červen).


Letní soustředění Toi GaeCo nabízíme?

 • Možnost trénovat až 4x týdně pod vedením zkušených instruktorů, kteří mimo jiné působili i ve státní reprezentaci
 • Smysluplnou náplň volného času
 • Pestrý a intenzivní trénink
 • Přátelský a aktivní kolektiv
 • Zvýšení fyzické kondice
 • Pravidelná oddílová soustředění – velká letní a víkendová
 • Pravidelné zkoušky na vyšší stupně (barevné pásky)
 • Možnost účastnit se regionálních a republikových soutěží

Proč cvičit právě Taekwon-Do?

 • Jedná se o bojové umění, ve kterém se klade důraz nejen na fyzickou stránku, ale i na morální hodnoty a disciplínu
 • Pomáhá předcházet „civilizačním chorobám“
 • Poskytuje tělu přiměřenou denní dávku pohybu – zátěž na tréninku je vždy přizpůsobena věku a schopnostem jedince
 • Zvyšuje zdravou sebedůvěru

Tělocvična Toi Gae HájeCo potřebujete ke cvičení?

 • Nadšení a chuť pro sebe něco udělat
 • Tepláky a tričko, později dobok – oficiální oděv, jednotný na celém světě (cvičíme bez bot)
 • Pokročilí studenti taekwonda budou časem potřebovat také lapu a chrániče pro nácvik boje

Během letních prázdnin pořádáme týdenní soustředění, která jsou zaměřena na intenzivní výcvik fyzických i psychických dovedností našich žáků. Dále máte možnost ověřit si dosažené dovednosti a porovnat svůj výkon s ostatními žáky taekwonda na sportovních soutěžích. Úspěšní závodníci se mohou stát členy České státní sportovní reprezentace Taekwon-Do ITF, jež patří mezi světovou špičku.

Tréninky probíhají pod vedením Ing. Ladislava Buriana (V.Dan) a Petra Smejkala (VI.Dan), případně pod dohledem některého z trenérů (I. až  III. Dan), 4x týdně, v Praze 4 (pondělí a středa) a Praze 6 (úterý a čtvrtek). Naši kvalifikovaní instruktoři a trenéři mají dlouholeté zkušenosti s výukou taekwonda a s vedením sportovních skupin, jsou držiteli certifikátů 1., 2. a 3. trenérské třídy, absolvovali studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu (FTVS) a pravidelně se účastní technických seminářů Českého svazu Taekwon-Do pod vedením mezinárodního instruktora, velmistra Hwang Ho-yonga (IX. Dan).

Náš klub je členem Českého svazu Taekwon-Do ITF a mezinárodní federace ITF (International Taekwon-Do Fedration), jež zajišťuje jednotné učení taekwondo po celém světě.